• sztandar
  • wejscie
  • wejscie2

Ignacy Łukasiewicz


 Ignacy Łukasiewicz
(1822-1882)

Aptekarz, wynalazca lampy naftowej. Założył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej. Był posłem do galicyjskiego Sejmu Krajowego.


Menu Główne

Biblioteka

OPIEKUN  BIBLIOTEKI :   mgr  MARIUSZ GROŚ

GODZINY  OTWARCIA  BIBLIOTEKI  SZKOLNEJ

Poniedziałek     8:00 - 13:00

Wtorek               8:00 - 13:00

Środa                  8:00 - 13:00

Czwartek            8:00 - 13:00

Piątek                  8:00 - 13:00

     

 

 

Z ŻYCIA BIBLIOTEKI


DORADZTWO   ZAWODOWE
Biblioteka bierze czynny udział w doradztwie zawodowym dla uczniów klas III. W związku z tym, znajduje się tutaj punkt informacyjny o szkołach ponad- gimnazjalnych w Czechowicach-Dziedzicach i miastach sąsiadujących. Każdy uczeń klasy III może zapoznać się z ofertą  liceum, technikum lub szkoły zawodowej na swoim terenie. Ponadto, w ramach doradztwa zawodowego,17 marca 2009 gościliśmy w naszej szkole uczniów oraz nauczycieli z Zespołu Szkół w Bielsku Białej. Szkoła przedstawiła swoją ofertę edukacyjną dla uczniów klas trzecich. Następnie młodzież Technikum fryzjerskiego, pokazała próbkę  swoich umiejętności fryzjerskich, komponując najrozmaitsze fryzury na głowach naszych uczniów. 

 

 


 

You are here: