• sztandar
  • wejscie
  • wejscie2

Ignacy Łukasiewicz


 Ignacy Łukasiewicz
(1822-1882)

Aptekarz, wynalazca lampy naftowej. Założył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej. Był posłem do galicyjskiego Sejmu Krajowego.


Menu Główne

Wydarzenia sportowe

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna

W dniu 23.09 .2015 reprezentacja naszej szkoły zajęła VIII m-ce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej.

Skład drużyny:

Justyna Gąsiorek, Klaudia Caputa, Błażej Ciesielczyk, Krystian Cyroń, Kulig Adrian, Sojka Dominika, Gabriela Chrobak Patrycja Gąsiorek, Paulina Wisła, Wiktoria Kocur, Wiktor Machej, Jagoda Jakubiec Dominik Kania.

 

Serdecznie gratulujemy:))

 

  IX Memoriał Henryka Puzonia w Zabrzegu

W dniu 26.09.2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Międzynarodowym Memoriale Henryka Puzonia w Zabrzegu.

Dziewczęta miały do pokonania 1000 m ,a chłopcy 1600m.

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

Chłopcy rocznik 2002

I m-ce Patryk Warso

 

dziewczęta rocznik 2001

V m-ce Roksana Nowatkowska

VI m-ce Sandra Garus

VII m-ce Justyna Sagadyn

 

chłopcy rocznik 2001

III m-ce Samuel Kudyk

 

chłopcy rocznik 2000

II m-ce Dawid Borgosz

IV m-ce Rafał Kapias

VII m-ce Grzegorz Gromala

 

Serdecznie gratulujemy:))

 

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

 

W dniu 1.10.2015 roku reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

 

Dziewczęta w składzie:

 

Paulina Wisła,Julia Fajfer,Magdalena Szpoczek,Gabriela Chrobak, Justyna Gąsiorek ,Julia Marek po zaciętej walce zajęły III m z wynikiem 19.25.2

 

Chłopcy w składzie:

 

Błażej Ciesielczyk, Dawid Borgosz,Samuel Kudyk, Rafał Kapias, Gabriel Kominek, Krystian Cyroń zajęli V m z wynikiem 20.27.4

 

 

 

                                                                                          Gratulujemy:)


                                            XIII bieg przełajowy "Śladami księdza Józefa Londzina"



 W dniu 24.10.2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII biegu przełajowym "śladami ks.Józefa Londzina"  w Zabrzegu.

Wyniki w poszczególnych kategoriach biegowych.

chłopcy 2000

III m-ce Rafał Kapias 3b

 

chłopcy 2001

III m-ce Samuel Kudyk 2a

IV m-ce Sebastian Walczak 2a

VI m-ce Marcin Dzida 2a

 

dziewczęta 2001

IV m-ce Roksana Nowatkowska 2c

VIII  m-ce Justyna Sagadyn 2c

 

chłopcy 2002

II m-ce Patryk Warso 1a

VI m-ce Michał Zarębski 1c

 

dziewczęta 2002

VII m-ce Julia Fajfer 1c

XIII m-ce Natalia Dziedzic 1a

 

                          Gratulujemy:)

 

 

You are here: