• sztandar
  • wejscie
  • wejscie2

Ignacy Łukasiewicz


 Ignacy Łukasiewicz
(1822-1882)

Aptekarz, wynalazca lampy naftowej. Założył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej. Był posłem do galicyjskiego Sejmu Krajowego.


Menu Główne

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

realizowane w roku szkolnym 2016/17

Lp.

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Termin realizacji

Rodzaj zajęć

Termin realizacji

 

Brosz Małgorzata

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek lub wtorek 14:30

zajęcia rozwijające (kółko polonistyczne i redakcyjne)

czwartek 8:00

 

Chrószcz Teresa

zajęcia kulinarne

czwartek 13:30-15:30

 

 

 

Cwajna -Szkucik Danuta

zajęcia wyrównawcze

środa

8:00- 8:45

 

 

 

Czech Wioletta

zajęcia wyrównawcze

czwartek 14:30

zajęcia rozwijające

wtorek 14:30

 

Dębska Mariola

zajęcia wyrównawcze

 

TUTORING

 

TUTORING

wtorek

14:30-15:15

wtorek

15:20-16:15

piątek

15:20-16:15

kółko geograficzne

środa

15:30-16:15

 

Dudek Józef

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 14:30-15:15

laboratorium robotyki

poniedziałek 14:30-16:00

 

Gandorska Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

wtorek 15:20

zajęcia rozwijające

czwartek 13:30

piątek 14:30

 

Gazda Jolanta

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 15:20

piątek 14:20

zajęcia rozwijające

środa 14:20

wtorek 14:20 raz w miesiącu

 

Gazda Michał

zespołowe gry sportowe

wtorek

15:00-17:00

 

 

 

Grygierczyk Klaudia

kółko plastyczne

środa 13:40-15:20

 

 

 

Harazin – Panol Agnieszka

zajęcia wyrównawcze

środa 7:10-7:50

zajęcia rozwijające

piątek

8:55-9:40

poniedziałek 7:10-7:50

 

Hassny Iwona

gimnastyka artystyczna

czwartek

7:10-8:00

gimnastyka artystyczna

wtorek

15:20-16:15

  1. 16

Jodłowska Agata

zajęcia wyrównawcze

wtorek

14:30-15:20

15:20-16:05

zajęcia rozwijające

czwartek

8:00

 

Kamieńska – Maniek Hanna

zajęcia wyrównawcze

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

środa

7:05-7:50

zajęcia wyrównawcze

czwartek 15:20-16:05

 

Kudrys Wojciech

zajęcia sportowe

tenis stołowy

piłka nożna

IX-X środa 15:30-17:45

XI-VI

sobota

9:00-11:00

 

 

 

Kulak Beata

zajęcia wyrównawcze

wtorek

8:00-8:45

zajęcia wyrównawcze

czwartek 14:30-15:20

 

Kulik – Żołędziewska Justyna

zajęcia sportowe

pływanie lub PS

wtorek

16:30-18:30

 

 

 

Michałek –Piernik Barbara

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 7:05-7:50

czwartek 16:40

chemia z pasją i zapałem

środa 13:40

czwartek 17:15

 

Paluch Lucyna

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

14:20-15:20

15:25-16:10

zajęcia rozwijające

poniedziałek 16:15-17:00

 

Pochopień Bernadeta

Szkolny wolontariat

piątek

15:20-16:10

zajęcia wyrównawcze kółko biblijne

poniedziałek 8:00-8:45

 

Prochot Magdalena

zajęcia logopedyczne

środa 14:20

wycieczki górskie

Wg harmonogramu PTTK

 

Sierek Mirella

zajęcia wyrównawcze (biologia,chemia)

wtorek i piątek

15:20-16:15

zajęcia rozwijające z biologii

poniedziałek

15:20-16:15

 

Świerkot Barbara

zespół wokalny

środa 15:20

czwartek 15:20

 

 

 

Wiewiórska Elżbieta

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

wtorek

7:00-7:45

środa

7:00-7:45

zajęcia wyrównawcze

czwartek 13:40-14:25

piątek

7:00-7:45

 

Zelin Grażyna

zajęcia sportowe

(TS,PS)

poniedziałek

16:00-17:00

zajęcia taneczne

czwartek 15:15-16:10

 

Zeman Renata

zajęcia wyrównawcze

piątek

8:00-8:45

zajęcia wyrównawcze

piątek

11:45-12:30

 

Zielińska Barbara

zajęcia wyrównawcze (historia,wos)

poniedziałek 15:20-16:05

kółko obywatelskie

wtorek

8:00-8:45

 

Żaczek – Gwizdoń Sylwia

zajęcia wyrównawcze (kl.1)

czwartek 7:10-7:50

zajęcia wyrównawcze (kl.2 i 3)

piątek

7:10-7:50

You are here: