Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 2 a » 2 b » 2 c » 2 d » 3 a » 3 b » 3 c » 3 d » 7 a » 7 b » 7 c » 7 d » 7 e

Plany nauczycieli

» Borgieł M. » Brosz M. » Chmielniak A. » Czech W. » Dębska-Woźniak M. » Dobija E. » Dudek J. » Fura K. » Gandorska K. » Gazda J. » Gazda M. » Gazda-Niemczyk J. » Grygierczyk K. » Harazin-Panol A. » Hassny-Kłaput I. » Jero J. » Jodłowska A. » Kamieńska-Maniek H. » Karwacka J. » Kieloch K. » Kudrys W. » Kulak B. » Kulik-Żołędziewska J. » Małysiak J. » Michałek-Piernik B. » Muchacka D. » Paluch L. » Pietrasina P. » Pochopień B. » Przewoźnik B. » Sierek M. » Skoczylas A. » Świerkot B. » Wiewiórska E. » Zeman R. » Zielińska B. » Żaczek-Gwizdoń S.

Plany różnych dzienników

» Klasa 1

Klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 informatyka
2 a inf 1 - Dudek J. (301)
wf
2 a - Gazda M. (S2)
informatyka
2 a inf 2 - Jero J. (301)
2 08:00-08:45 fizyka
2 a - Kieloch K. (202)
wf
2 a - Gazda M. (S2)
matematyka
2 a - Jodłowska A. (303)
wf
2 a - Gazda M. (S2)
fizyka
2 a - Kieloch K. (202)
3 08:55-09:40 matematyka
2 a - Jodłowska A. (204)
zaj.technicz
2 a - Dudek J. (201)
j.polski
2 a - Brosz M. (205)
wf
2 a - Gazda M. (S2)
j.angielski
2 a - Żaczek-Gwizdoń S. (201)
4 09:50-10:35 wf
2 a - Gazda M. (S1)
j.angielski
2 a - Żaczek-Gwizdoń S. (204)
chemia
2 a - Michałek-Piernik B. (201)
matematyka
2 a - Jodłowska A. (303)
j.polski
2 a - Brosz M. (205)
5 10:45-11:30 wf
2 a - Gazda M. (S1)
biologia
2 a - Sierek M. (206)
wf
2 a - Gazda M. (Sg3)
j.polski
2 a - Brosz M. (205)
wf
2 a basen/1 - Gazda M. (basen)
wf
2 a basen/2 - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
6 11:45-12:30 j.angielski
2 a - Żaczek-Gwizdoń S. (204)
j.niemiecki
2 a - Dobija E. (302)
wf
2 a - Gazda M. (Sg3)
regionalizm
2 a - Kulak B. (202)
wf
2 a basen/1 - Gazda M. (basen)
wf
2 a basen/2 - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
7 12:45-13:30 biologia
2 a - Sierek M. (206)
matematyka
2 a - Jodłowska A. (302)
geografia
2 a - Dębska-Woźniak M. (302)
religia
2 a - Pochopień B. (303)
godz.wych.
2 a - Gazda M. (201)
8 13:40-14:25 historia
2 a - Gazda J. (202)
j.polski
2 a - Brosz M. (205)
wych.rodz.
2 a - Borgieł M. (302)
wos
2 a - Małysiak J. (206)
religia
2 a - Pochopień B. (303)
9 14:35-15:20 j.polski
2 a - Brosz M. (205)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg4)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (303)
historia
2 a - Gazda J. (204)
informatyka
2 a,c inf 3 - Świerkot B. (301)
10 15:30-16:15

Klasa 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 matematyka
2 b - Gandorska K. (205)
j.angielski
2 b j.ang 2 - Paluch L. (203)
j.niemiecki
2 b j.niem 1 - Dobija E. (200)
fizyka
2 b - Kieloch K. (202)
j.polski
2 b - Kulak B. (302)
3 08:55-09:40 zaj.technicz
2 b - Dudek J. (201)
fizyka
2 b - Kieloch K. (202)
chemia
2 b - Michałek-Piernik B. (201)
informatyka
2 b,d inf 3 - Jero J. (301)
regionalizm
2 b - Kulak B. (302)
4 09:50-10:35 j.angielski
2 b j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
j.angielski
2 b j.ang 2 - Paluch L. (203)
historia
2 b - Przewoźnik B. (302)
historia
2 b - Przewoźnik B. (205)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 b wf dz - Skoczylas A. (S1)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 b wf dz - Skoczylas A. (S1)
5 10:45-11:30 biologia
2 b - Sierek M. (206)
matematyka
2 b - Gandorska K. (202)
j.polski
2 b - Kulak B. (205)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 b wf dz - Skoczylas A. (S1)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 b wf dz - Skoczylas A. (S1)
6 11:45-12:30 geografia
2 b - Dębska-Woźniak M. (302)
biologia
2 b - Sierek M. (206)
matematyka
2 b - Gandorska K. (303)
wos
2 b - Małysiak J. (206)
j.angielski
2 b j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
informatyka
2 b inf 1 - Świerkot B. (301)
7 12:45-13:30 j.polski
2 b - Kulak B. (303)
religia
2 b - Pochopień B. (201)
j.angielski
2 b j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
j.niemiecki
2 b j.niem 2 - Kamieńska-Maniek H. (203)
informatyka
2 b inf 2 - Świerkot B. (301)
godz.wych.
2 b - Świerkot B. (202)
8 13:40-14:25 j.polski
2 b - Kulak B. (303)
wych.rodz.
2 b - Borgieł M. (świetlica)
religia
2 b - Pochopień B. (302)
matematyka
2 b - Gandorska K. (204)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg4)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (303)
j.polski
2 b - Kulak B. (202)
j.angielski
2 b j.ang 2 - Paluch L. (203)
10 15:30-16:15

Klasa 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 zaj.technicz
2 c - Dudek J. (201)
j.polski
2 c - Chmielniak A. (205)
j.angielski
2 c j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
j.niemiecki
2 c j.niem 2 - Kamieńska-Maniek H. (203)
3 08:55-09:40 matematyka
2 c - Zeman R. (303)
fizyka
2 c - Kieloch K. (202)
fizyka
2 c - Kieloch K. (202)
4 09:50-10:35 biologia
2 c - Sierek M. (206)
biologia
2 c - Sierek M. (206)
j.angielski
2 c j.ang 2 - Paluch L. (203)
informatyka
2 c inf 1 - Jero J. (301)
j.niemiecki
2 c j.niem 1 - Dobija E. (203)
informatyka
2 c inf 2 - Jero J. (301)
5 10:45-11:30 matematyka
2 c - Zeman R. (303)
j.angielski
2 c j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
j.angielski
2 c j.ang 2 - Paluch L. (203)
matematyka
2 c - Zeman R. (303)
j.angielski
2 c j.ang 2 - Paluch L. (203)
j.polski
2 c - Chmielniak A. (204)
6 11:45-12:30 wf
2 c wf chł - Kulik-Żołędziewska J. (Sg4)
wf
2 c wf dz - Kudrys W. (Sg3)
wf
2 c wf chł - Kulik-Żołędziewska J. (Sg4)
wf
2 c wf dz - Kudrys W. (Sg3)
chemia
2 c - Muchacka D. (201)
matematyka
2 c - Zeman R. (303)
religia
2 c - Pochopień B. (201)
7 12:45-13:30 wf
2 c wf chł - Kulik-Żołędziewska J. (Sg4)
wf
2 c wf dz - Kudrys W. (Sg3)
wf
2 c wf chł - Kulik-Żołędziewska J. (Sg4)
wf
2 c wf dz - Kudrys W. (Sg3)
regionalizm
2 c - Kulak B. (205)
j.polski
2 c - Chmielniak A. (205)
godz.wych.
2 c - Paluch L. (204)
8 13:40-14:25 j.polski
2 c - Chmielniak A. (206)
j.polski
2 c - Chmielniak A. (202)
j.angielski
2 c j.ang 1 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
historia
2 c - Gazda J. (204)
wos
2 c - Małysiak J. (201)
9 14:35-15:20 historia
2 c - Gazda J. (202)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne muzyczne - Paluch L. (202)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg4)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (303)
religia
2 c - Pochopień B. (205)
informatyka
2 a,c inf 3 - Świerkot B. (301)
10 15:30-16:15 geografia
2 c - Dębska-Woźniak M. (302)

Klasa 2 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
2 d j.ang 1 - Paluch L. (200)
j.niemiecki
2 d j.niem 1 - Dobija E. (102)
fizyka
2 d - Kieloch K. (202)
biologia
2 d - Sierek M. (206)
matematyka
2 d - Jodłowska A. (303)
3 08:55-09:40 fizyka
2 d - Kieloch K. (202)
religia
2 d - Pochopień B. (205)
j.polski
2 d - Chmielniak A. (303)
informatyka
2 b,d inf 3 - Jero J. (301)
j.polski
2 d - Chmielniak A. (205)
4 09:50-10:35 matematyka
2 d - Jodłowska A. (204)
j.angielski
2 d j.ang 1 - Paluch L. (203)
j.angielski
2 d j.ang 2 - Harazin-Panol A. (200)
regionalizm
2 d - Kulak B. (206)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 d wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 d wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
5 10:45-11:30 j.polski
2 d - Chmielniak A. (202)
historia
2 d - Gazda J. (201)
religia
2 d - Pochopień B. (302)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 d wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
2 b,d wf chł - Kudrys W. (S2)
wf
2 d wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
6 11:45-12:30 chemia
2 d - Muchacka D. (201)
matematyka
2 d - Jodłowska A. (303)
j.angielski
2 d j.ang 2 - Harazin-Panol A. (203)
informatyka
2 d inf 1 - Jero J. (301)
j.polski
2 d - Chmielniak A. (205)
biologia
2 d - Sierek M. (206)
7 12:45-13:30 j.angielski
2 d j.ang 2 - Harazin-Panol A. (203)
j.polski
2 d - Chmielniak A. (202)
historia
2 d - Gazda J. (202)
zaj.technicz
2 d - Dudek J. (202)
godz.wych.
2 d - Kamieńska-Maniek H. (205)
8 13:40-14:25 geografia
2 d - Dębska-Woźniak M. (302)
j.niemiecki
2 d j.niem 2 - Kamieńska-Maniek H. (200)
informatyka
2 d inf 2 - Jero J. (301)
matematyka
2 d - Jodłowska A. (303)
j.angielski
2 d j.ang 1 - Paluch L. (203)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg4)
zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (303)
wos
2 d - Małysiak J. (206)
10 15:30-16:15

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
informatyka
3 a inf 1 - Dudek J. (301)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
informatyka
3 a inf 2 - Jero J. (301)
2 08:00-08:45 wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
j.polski
3 a - Czech W. (204)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
j.polski
3 a - Czech W. (204)
informatyka
3 a inf 3 - Jero J. (301)
3 08:55-09:40 e_dla_bezp
3 a - Gandorska K. (świetlica)
j.angielski
3 a j.ang gr1 - Paluch L. (203)
j.angielski
3 a j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
j.niemiecki
3 a j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (206)
j.niemiecki
3 a j.niem gr2 - Dobija E. (203)
matematyka
3 a - Gandorska K. (201)
wf
3 a basen/1 - Gazda M. (basen)
wf
3 a basen/2 - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
4 09:50-10:35 geografia
3 a - Dębska-Woźniak M. (302)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
j.polski
3 a - Czech W. (204)
j.angielski
3 a j.ang gr1 - Paluch L. (203)
j.angielski
3 a j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
wf
3 a basen/1 - Gazda M. (basen)
wf
3 a basen/2 - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
5 10:45-11:30 matematyka
3 a - Gandorska K. (201)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
historia
3 a - Gazda J. (201)
historia
3 a - Gazda J. (202)
matematyka
3 a - Gandorska K. (202)
6 11:45-12:30 religia
3 a - Pochopień B. (202)
regionalizm
3 a - Gazda J. (201)
j.polski
3 a - Czech W. (204)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
j.polski
3 a - Czech W. (204)
7 12:45-13:30 j.polski
3 a - Czech W. (204)
j.niemiecki
3 a j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (203)
j.niemiecki
3 a j.niem gr2 - Dobija E. (200)
matematyka
3 a - Gandorska K. (204)
wf
3 a wf ch - Gazda M. (Sg4)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
biologia
3 a - Sierek M. (206)
8 13:40-14:25 j.angielski
3 a j.ang gr1 - Paluch L. (203)
j.angielski
3 a j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (200)
matematyka
3 a - Gandorska K. (303)
religia
3 a - Pochopień B. (206)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne muzyczne - Paluch L. (202)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (S1)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg3)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne taneczne - Skoczylas A. (S2)
godz.wych.
3 a - Sierek M. (206)
9 14:35-15:20 chemia
3 a - Muchacka D. (201)
wych.rodz.
3 a - Borgieł M. (204)
fizyka
3 a - Dudek J. (202)
wos
3 a - Małysiak J. (205)
10 15:30-16:15

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 informatyka
3 b inf 3 - Kamieńska-Maniek H. (301)
j.angielski
3 b j.ang gr1 - Paluch L. (102)
j.niemiecki
3 b j.niem gr2 - Dobija E. (200)
informatyka
3 b inf 1 - Jero J. (301)
j.polski
3 b - Czech W. (204)
3 08:55-09:40 j.angielski
3 b j.ang gr1 - Paluch L. (203)
j.angielski
3 b j.ang gr2 - Harazin-Panol A. (200)
j.polski
3 b - Czech W. (204)
matematyka
3 b - Zeman R. (303)
j.polski
3 b - Czech W. (204)
4 09:50-10:35 religia
3 b - Pochopień B. (202)
e_dla_bezp
3 b - Gandorska K. (świetlica)
matematyka
3 b - Zeman R. (303)
chemia
3 b - Muchacka D. (201)
historia
3 b - Gazda J. (201)
5 10:45-11:30 geografia
3 b - Dębska-Woźniak M. (302)
matematyka
3 b - Zeman R. (303)
fizyka
3 b - Dudek J. (202)
j.polski
3 b - Czech W. (204)
j.niemiecki
3 b j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (301)
j.niemiecki
3 b j.niem gr2 - Dobija E. (203)
6 11:45-12:30 matematyka
3 b - Zeman R. (303)
j.angielski
3 b j.ang gr1 - Paluch L. (203)
j.angielski
3 b j.ang gr2 - Harazin-Panol A. (200)
religia
3 b - Pochopień B. (206)
j.angielski
3 b j.ang gr2 - Harazin-Panol A. (301)
j.niemiecki
3 b j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (203)
wf
3 b wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg4)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
7 12:45-13:30 historia
3 b - Gazda J. (202)
j.polski
3 b - Czech W. (204)
wf
3 b wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg4)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
wos
3 b - Małysiak J. (206)
wf
3 b wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg4)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
8 13:40-14:25 j.polski
3 b - Czech W. (204)
biologia
3 b - Sierek M. (206)
wf
3 b wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg4)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne muzyczne - Paluch L. (202)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (S1)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg3)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne taneczne - Skoczylas A. (S2)
godz.wych.
3 b - Harazin-Panol A. (202)
9 14:35-15:20 informatyka
3 b inf 2 - Świerkot B. (301)
regionalizm
3 b - Gazda J. (201)
wych.rodz.
3 b - Borgieł M. (303)
matematyka
3 b - Zeman R. (303)
10 15:30-16:15

Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 religia
3 c - Pochopień B. (205)
informatyka
3 c inf 2 - Jero J. (301)
j.angielski
3 c j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (200)
j.angielski
3 c j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (202)
3 08:55-09:40 j.polski
3 c - Czech W. (204)
fizyka
3 c - Dudek J. (302)
j.polski
3 c - Czech W. (204)
j.niemiecki
3 c j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (203)
4 09:50-10:35 informatyka
3 c inf 1 - Kamieńska-Maniek H. (301)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
3 c wf ch - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
e_dla_bezp
3 c - Gandorska K. (świetlica)
matematyka
3 c - Gandorska K. (202)
j.polski
3 c - Czech W. (204)
5 10:45-11:30 j.angielski
3 c j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (200)
j.angielski
3 c j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
3 c wf ch - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
j.polski
3 c - Czech W. (204)
wos
3 c - Małysiak J. (206)
historia
3 c - Gazda J. (201)
6 11:45-12:30 biologia
3 c - Sierek M. (206)
j.polski
3 c - Czech W. (204)
geografia
3 c - Dębska-Woźniak M. (302)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
3 c wf ch - Kulik-Żołędziewska J. (S1)
matematyka
3 c - Gandorska K. (202)
7 12:45-13:30 matematyka
3 c - Gandorska K. (201)
matematyka
3 c - Gandorska K. (303)
religia
3 c - Pochopień B. (206)
wf
3 a,c wf dz - Hassny-Kłaput I. (Sg3)
wf
3 c wf ch - Kulik-Żołędziewska J. (S1)
j.angielski
3 c j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (301)
j.angielski
3 c j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
8 13:40-14:25 chemia
3 c - Muchacka D. (201)
regionalizm
3 c - Gazda J. (201)
historia
3 c - Gazda J. (204)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne muzyczne - Paluch L. (202)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (S1)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg3)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne taneczne - Skoczylas A. (S2)
godz.wych.
3 c - Gazda J. (świetlica)
9 14:35-15:20 j.polski
3 c - Czech W. (204)
j.niemiecki
3 c j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (203)
j.niemiecki
3 c j.niem gr2 - Dobija E. (200)
matematyka
3 c - Gandorska K. (206)
j.niemiecki
3 c j.niem gr2 - Dobija E. (200)
10 15:30-16:15 informatyka
3 c inf 3 - Świerkot B. (301)

Klasa 3 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
3 d j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (206)
j.angielski
3 d j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (303)
j.angielski
3 d j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (102)
j.polski
3 d - Brosz M. (205)
3 08:55-09:40 biologia
3 d - Sierek M. (206)
regionalizm
3 d - Gazda J. (206)
informatyka
3 d inf 1 - Jero J. (301)
j.angielski
3 d j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (200)
j.angielski
3 d j.ang gr2 - Żaczek-Gwizdoń S. (203)
informatyka
3 d inf 2 - Jero J. (301)
4 09:50-10:35 e_dla_bezp
3 d - Gandorska K. (świetlica)
religia
3 d - Pochopień B. (205)
matematyka
3 d - Jodłowska A. (302)
wos
3 d - Małysiak J. (206)
matematyka
3 d - Jodłowska A. (302)
5 10:45-11:30 matematyka
3 d - Jodłowska A. (204)
matematyka
3 d - Jodłowska A. (204)
j.angielski
3 d j.ang gr1 - Harazin-Panol A. (203)
j.niemiecki
3 d j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (200)
chemia
3 d - Muchacka D. (201)
j.polski
3 d - Brosz M. (205)
6 11:45-12:30 j.niemiecki
3 d j.niem gr1 - Kamieńska-Maniek H. (301)
j.niemiecki
3 d j.niem gr2 - Dobija E. (203)
fizyka
3 d - Dudek J. (202)
j.polski
3 d - Brosz M. (205)
matematyka
3 d - Jodłowska A. (204)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
wf
3 d wf dz - Skoczylas A. (S1)
7 12:45-13:30 j.polski
3 d - Brosz M. (205)
j.polski
3 d - Brosz M. (205)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
wf
3 d wf dz - Skoczylas A. (S2)
historia
3 d - Gazda J. (204)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
wf
3 d wf dz - Skoczylas A. (S1)
8 13:40-14:25 j.polski
3 d - Brosz M. (205)
j.niemiecki
3 d j.niem gr2 - Dobija E. (203)
wf
3 b,d wf ch - Kudrys W. (Sg3)
wf
3 d wf dz - Skoczylas A. (S2)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne muzyczne - Paluch L. (202)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne plastyczne - Grygierczyk K. (S1)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne teatralne - Chmielniak A. (Sg3)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne taneczne - Skoczylas A. (S2)
godz.wych.
3 d - Żaczek-Gwizdoń S. (205)
9 14:35-15:20 geografia
3 d - Dębska-Woźniak M. (302)
historia
3 d - Gazda J. (204)
religia
3 d - Pochopień B. (204)
10 15:30-16:15 informatyka
3 d inf 3 - Świerkot B. (301)

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 matematyka
7 a - Zeman R. (303)
chemia
7 a - Michałek-Piernik B. (201)
j.polski
7 a - Chmielniak A. (102)
chemia
7 a - Michałek-Piernik B. (201)
3 08:55-09:40 historia
7 a - Przewoźnik B. (102)
doradztwo zawodowe
7 a - Harazin-Panol A. (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-05, 2017-10-03, 2017-10-31, 2017-11-28, 2017-12-26, 2018-01-23, 2018-02-20, 2018-03-20, 2018-04-17, 2018-05-15, 2018-06-12,
język angielski
7 a - Paluch L. (102)
j.polski
7 a - Chmielniak A. (102)
biologia
7 a - Sierek M. (206)
4 09:50-10:35 j.polski
7 a - Chmielniak A. (102)
j.niemiecki
7 a - Dobija E. (201)
j.polski
7 a - Chmielniak A. (102)
j.niemiecki
7 a - Dobija E. (102)
j.polski
7 a - Chmielniak A. (102)
5 10:45-11:30 język angielski
7 a - Paluch L. (102)
wf
7 a - Skoczylas A. (S1)
wf
7 a - Skoczylas A. (S1)
matematyka
7 a - Zeman R. (200)
historia
7 a - Przewoźnik B. (303)
6 11:45-12:30 regionalizm
7 a - Chmielniak A. (102)
wf
7 a - Skoczylas A. (S1)
wf
7 a - Skoczylas A. (S1)
język angielski
7 a - Paluch L. (102)
godz.wych.
7 a - Chmielniak A. (102)
7 12:45-13:30 informatyka
7 a inf 1 - Świerkot B. (301)
religia
7 a - Pietrasina P. (301)
matematyka
7 a - Zeman R. (303)
religia
7 a - Pietrasina P. (102)
matematyka
7 a - Zeman R. (303)
8 13:40-14:25 plastyka
7 a - Grygierczyk K. (200)
muzyka
7 a - Świerkot B. (102)
fizyka
7 a - Dudek J. (200)
geografia
7 a - Dębska-Woźniak M. (302)
9 14:35-15:20 biologia
7 a - Sierek M. (206)
informatyka
7 a inf 2 - Świerkot B. (301)
geografia
7 a - Dębska-Woźniak M. (302)
fizyka
7 a - Dudek J. (201)
10 15:30-16:15 wych.rodz.
7 a - Borgieł M. (202)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
7 b - Fura K. (204)
historia
7 b - Przewoźnik B. (302)
matematyka
7 b - Zeman R. (303)
j.angielski
7 b - Fura K. (206)
3 08:55-09:40 matematyka
7 b - Zeman R. (303)
religia
7 b - Pietrasina P. (301)
doradztwo zawodowe
7 b - Harazin-Panol A. (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
j.polski
7 b - Brosz M. (205)
j.polski
7 b - Brosz M. (200)
4 09:50-10:35 j.polski
7 b - Brosz M. (205)
matematyka
7 b - Zeman R. (303)
biologia
7 b - Sierek M. (200)
religia
7 b - Pietrasina P. (205)
biologia
7 b - Sierek M. (206)
5 10:45-11:30 j.niemiecki
7 b - Dobija E. (301)
j.angielski
7 b - Fura K. (302)
j.polski
7 b - Brosz M. (102)
fizyka
7 b - Dudek J. (301)
regionalizm
7 b - Czech W. (200)
6 11:45-12:30 wf
7 b - Skoczylas A. (S1)
j.polski
7 b - Brosz M. (301)
muzyka
7 b - Świerkot B. (102)
plastyka
7 b - Grygierczyk K. (200)
godz.wych.
7 b - Zeman R. (303)
7 12:45-13:30 wf
7 b - Skoczylas A. (S1)
wf
7 b - Skoczylas A. (S1)
historia
7 b - Przewoźnik B. (200)
chemia
7 b - Muchacka D. (201)
j.niemiecki
7 b - Dobija E. (200)
8 13:40-14:25 informatyka
7 b inf 2 - Świerkot B. (301)
wf
7 b - Skoczylas A. (S1)
fizyka
7 b - Dudek J. (202)
informatyka
7 b inf 1 - Świerkot B. (301)
matematyka
7 b - Zeman R. (200)
9 14:35-15:20 geografia
7 b - Dębska-Woźniak M. (302)
chemia
7 b - Muchacka D. (201)
geografia
7 b - Dębska-Woźniak M. (302)
10 15:30-16:15 wych.rodz.
7 b - Borgieł M. (303)

Klasa 7 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 fizyka
7 c - Dudek J. (201)
doradztwo zawodowe
7 c - Harazin-Panol A. (302) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
matematyka
7 c - Gandorska K. (201)
j.polski
7 c - Brosz M. (205)
3 08:55-09:40 j.niemiecki
7 c - Dobija E. (205)
wf
7 c - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
j.niemiecki
7 c - Dobija E. (202)
historia
7 c - Przewoźnik B. (303)
4 09:50-10:35 j.angielski
7 c - Harazin-Panol A. (303)
informatyka
7 c inf 1 - Kamieńska-Maniek H. (301)
wf
7 c - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
j.angielski
7 c - Harazin-Panol A. (204)
regionalizm
7 c - Przewoźnik B. (303)
5 10:45-11:30 j.polski
7 c - Brosz M. (205)
j.angielski
7 c - Harazin-Panol A. (205)
matematyka
7 c - Gandorska K. (206)
historia
7 c - Przewoźnik B. (302)
biologia
7 c - Sierek M. (206)
6 11:45-12:30 matematyka
7 c - Gandorska K. (205)
plastyka
7 c - Grygierczyk K. (205)
fizyka
7 c - Dudek J. (202)
muzyka
7 c - Świerkot B. (302)
godz.wych.
7 c - Dobija E. (205)
7 12:45-13:30 geografia
7 c - Dębska-Woźniak M. (302)
biologia
7 c - Sierek M. (206)
chemia
7 c - Muchacka D. (201)
geografia
7 c - Dębska-Woźniak M. (302)
wf
7 c - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
8 13:40-14:25 informatyka
7 b inf 2 - Świerkot B. (301)
religia
7 c - Pietrasina P. (204)
j.polski
7 c - Brosz M. (205)
religia
7 c - Pietrasina P. (205)
wf
7 c - Kulik-Żołędziewska J. (S2)
9 14:35-15:20 j.polski
7 c - Brosz M. (205)
j.polski
7 c - Brosz M. (205)
chemia
7 c - Muchacka D. (201)
matematyka
7 c - Gandorska K. (202)
10 15:30-16:15 informatyka
7 c inf 2 - Świerkot B. (301)

Klasa 7 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
7 d - Fura K. (206)
historia
7 d - Przewoźnik B. (302)
regionalizm
7 d - Chmielniak A. (102)
3 08:55-09:40 biologia
7 d - Sierek M. (102)
religia
7 d - Pietrasina P. (206)
j.angielski
7 d - Fura K. (102)
4 09:50-10:35 j.angielski
7 d - Fura K. (201)
religia
7 d - Pietrasina P. (102)
doradztwo zawodowe
7 d - Harazin-Panol A. (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
fizyka
7 d - Dudek J. (301)
j.polski
7 d - Kulak B. (200)
5 10:45-11:30 wf
7 d - Hassny-Kłaput I. (S2)
j.niemiecki
7 d - Kamieńska-Maniek H. (301)
geografia
7 d - Dębska-Woźniak M. (301)
matematyka
7 d - Jodłowska A. (102)
matematyka
7 d - Jodłowska A. (302)
6 11:45-12:30 wf
7 d - Hassny-Kłaput I. (S2)
wf
7 d - Hassny-Kłaput I. (S2)
historia
7 d - Przewoźnik B. (200)
chemia
7 d - Muchacka D. (201)
godz.wych.
7 d - Dębska-Woźniak M. (302)
7 12:45-13:30 chemia
7 d - Muchacka D. (200)
wf
7 d - Hassny-Kłaput I. (S2)
j.niemiecki
7 d - Kamieńska-Maniek H. (301)
plastyka
7 d - Grygierczyk K. (200)
geografia
7 d - Dębska-Woźniak M. (302)
8 13:40-14:25 matematyka
7 d - Jodłowska A. (102)
muzyka
7 d - Świerkot B. (301)
j.polski
7 d - Kulak B. (303)
j.polski
7 d - Kulak B. (102)
fizyka
7 d - Dudek J. (301)
9 14:35-15:20 j.polski
7 d - Kulak B. (303)
matematyka
7 d - Jodłowska A. (102)
j.polski
7 d - Kulak B. (200)
informatyka
7 d inf 2 - Świerkot B. (301)
biologia
7 d - Sierek M. (206)
10 15:30-16:15 informatyka
7 d inf 1 - Świerkot B. (301)

Klasa 7 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 wf
7 e wf chł - Kudrys W. (S1)
doradztwo zawodowe
7 e - Harazin-Panol A. (302) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
informatyka
7 e inf 1 - Jero J. (301)
2 08:00-08:45 j.polski
7 e - Przewoźnik B. (302)
wf
7 e wf chł - Kudrys W. (S1)
j.polski
7 e - Przewoźnik B. (204)
biologia
7 e - Sierek M. (206)
wf
7 e wf chł - Kudrys W. (S1)
3 08:55-09:40 j.niemiecki
7 e - Kamieńska-Maniek H. (302)
j.polski
7 e - Przewoźnik B. (302)
historia
7 e - Przewoźnik B. (200)
j.polski
7 e - Przewoźnik B. (302)
wf
7 e wf chł - Kudrys W. (S1)
4 09:50-10:35 wf
7 e wf chł - Kudrys W. (basen)
wf
7 e wf dz - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
fizyka
7 e - Dudek J. (202)
fizyka
7 e - Dudek J. (202)
historia
7 e - Przewoźnik B. (302)
j.niemiecki
7 e - Kamieńska-Maniek H. (202)
5 10:45-11:30 wf
7 e wf chł - Kudrys W. (basen)
wf
7 e wf dz - Kulik-Żołędziewska J. (basen)
religia
7 e - Pietrasina P. (102)
wf
7 e - Kudrys W. (S2)
religia
7 e - Pietrasina P. (303)
j.angielski
7 e - Fura K. (102)
6 11:45-12:30 j.angielski
7 e - Fura K. (200)
j.angielski
7 e - Fura K. (102)
wf
7 e - Kudrys W. (S2)
wf
7 e - Kudrys W. (S2)
godz.wych.
7 e - Jodłowska A. (200)
7 12:45-13:30 matematyka
7 e - Jodłowska A. (102)
plastyka
7 e - Grygierczyk K. (102)
muzyka
7 e - Świerkot B. (102)
wf
7 e - Kudrys W. (S2)
matematyka
7 e - Jodłowska A. (102)
8 13:40-14:25 geografia
7 e - Dębska-Woźniak M. (302)
matematyka
7 e - Jodłowska A. (102)
chemia
7 e - Muchacka D. (201)
chemia
7 e - Muchacka D. (201)
j.polski
7 e - Przewoźnik B. (102)
9 14:35-15:20 biologia
7 e - Sierek M. (206)
informatyka
7 e inf 2 - Świerkot B. (301)
geografia
7 e - Dębska-Woźniak M. (302)
matematyka
7 e - Jodłowska A. (303)
regionalizm
7 e - Przewoźnik B. (102)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Borgieł Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25 wych.rodz.
2 b (świetlica)
wych.rodz.
2 a (302)
9 14:35-15:20 wych.rodz.
3 a (204)
wych.rodz.
3 b (303)
10 15:30-16:15 wych.rodz.
7 a (202)
wych.rodz.
7 b (303)

Nauczyciel Brosz Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.polski
3 d (205)
j.polski
7 c (205)
3 08:55-09:40 j.polski
2 a (205)
j.polski
7 b (205)
j.polski
7 b (200)
4 09:50-10:35 j.polski
7 b (205)
j.polski
2 a (205)
5 10:45-11:30 j.polski
7 c (205)
j.polski
7 b (102)
j.polski
2 a (205)
j.polski
3 d (205)
6 11:45-12:30 j.polski
7 b (301)
j.polski
3 d (205)
7 12:45-13:30 j.polski
3 d (205)
j.polski
3 d (205)
8 13:40-14:25 j.polski
3 d (205)
j.polski
2 a (205)
j.polski
7 c (205)
9 14:35-15:20 j.polski
2 a (205)
j.polski
7 c (205)
j.polski
7 c (205)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Chmielniak Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.polski
2 c (205)
j.polski
7 a (102)
regionalizm
7 d (102)
3 08:55-09:40 j.polski
2 d (303)
j.polski
7 a (102)
j.polski
2 d (205)
4 09:50-10:35 j.polski
7 a (102)
j.polski
7 a (102)
j.polski
7 a (102)
5 10:45-11:30 j.polski
2 d (202)
j.polski
2 c (204)
6 11:45-12:30 regionalizm
7 a (102)
j.polski
2 d (205)
godz.wych.
7 a (102)
7 12:45-13:30 j.polski
2 d (202)
j.polski
2 c (205)
8 13:40-14:25 j.polski
2 c (206)
j.polski
2 c (202)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne teatralne (Sg3)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne teatralne (Sg4)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Czech Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.polski
3 a (204)
j.polski
3 a (204)
j.polski
3 b (204)
3 08:55-09:40 j.polski
3 c (204)
j.polski
3 b (204)
j.polski
3 c (204)
j.polski
3 b (204)
4 09:50-10:35 j.polski
3 a (204)
j.polski
3 c (204)
5 10:45-11:30 j.polski
3 c (204)
j.polski
3 b (204)
regionalizm
7 b (200)
6 11:45-12:30 j.polski
3 c (204)
j.polski
3 a (204)
j.polski
3 a (204)
7 12:45-13:30 j.polski
3 a (204)
j.polski
3 b (204)
8 13:40-14:25 j.polski
3 b (204)
9 14:35-15:20 j.polski
3 c (204)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Dębska-Woźniak Mariola - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35 geografia
3 a (302)
5 10:45-11:30 geografia
3 b (302)
geografia
7 d (301)
6 11:45-12:30 geografia
2 b (302)
geografia
3 c (302)
godz.wych.
7 d (302)
7 12:45-13:30 geografia
7 c (302)
geografia
2 a (302)
geografia
7 c (302)
geografia
7 d (302)
8 13:40-14:25 geografia
7 e (302)
geografia
2 d (302)
geografia
7 a (302)
9 14:35-15:20 geografia
3 d (302)
geografia
7 b (302)
geografia
7 e (302)
geografia
7 a (302)
geografia
7 b (302)
10 15:30-16:15 geografia
2 c (302)

Nauczyciel Dobija Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.niemiecki
2 d j.niem 1 (102)
j.niemiecki
2 b j.niem 1 (200)
j.niemiecki
3 b j.niem gr2 (200)
3 08:55-09:40 j.niemiecki
7 c (205)
j.niemiecki
3 a j.niem gr2 (203)
j.niemiecki
7 c (202)
4 09:50-10:35 j.niemiecki
7 a (201)
j.niemiecki
7 a (102)
j.niemiecki
2 c j.niem 1 (203)
5 10:45-11:30 j.niemiecki
7 b (301)
j.niemiecki
3 b j.niem gr2 (203)
6 11:45-12:30 j.niemiecki
3 d j.niem gr2 (203)
j.niemiecki
2 a (302)
godz.wych.
7 c (205)
7 12:45-13:30 j.niemiecki
3 a j.niem gr2 (200)
j.niemiecki
7 b (200)
8 13:40-14:25 j.niemiecki
3 d j.niem gr2 (203)
9 14:35-15:20 j.niemiecki
3 c j.niem gr2 (200)
j.niemiecki
3 c j.niem gr2 (200)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Dudek Józef - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 informatyka
2 a inf 1 (301)
informatyka
3 a inf 1 (301)
2 08:00-08:45 fizyka
7 c (201)
zaj.technicz
2 c (201)
3 08:55-09:40 zaj.technicz
2 b (201)
zaj.technicz
2 a (201)
fizyka
3 c (302)
4 09:50-10:35 fizyka
7 e (202)
fizyka
7 e (202)
fizyka
7 d (301)
5 10:45-11:30 fizyka
3 b (202)
fizyka
7 b (301)
6 11:45-12:30 fizyka
3 d (202)
fizyka
7 c (202)
7 12:45-13:30 zaj.technicz
2 d (202)
8 13:40-14:25 fizyka
7 b (202)
fizyka
7 a (200)
fizyka
7 d (301)
9 14:35-15:20 fizyka
3 a (202)
fizyka
7 a (201)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Fura Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
7 b (204)
j.angielski
7 d (206)
j.angielski
7 b (206)
3 08:55-09:40 j.angielski
7 d (102)
4 09:50-10:35 j.angielski
7 d (201)
5 10:45-11:30 j.angielski
7 b (302)
j.angielski
7 e (102)
6 11:45-12:30 j.angielski
7 e (200)
j.angielski
7 e (102)
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Gandorska Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 matematyka
2 b (205)
matematyka
7 c (201)
3 08:55-09:40 e_dla_bezp
3 a (świetlica)
matematyka
3 a (201)
4 09:50-10:35 e_dla_bezp
3 d (świetlica)
e_dla_bezp
3 b (świetlica)
e_dla_bezp
3 c (świetlica)
matematyka
3 c (202)
5 10:45-11:30 matematyka
3 a (201)
matematyka
2 b (202)
matematyka
7 c (206)
matematyka
3 a (202)
6 11:45-12:30 matematyka
7 c (205)
matematyka
2 b (303)
matematyka
3 c (202)
7 12:45-13:30 matematyka
3 c (201)
matematyka
3 c (303)
matematyka
3 a (204)
8 13:40-14:25 matematyka
3 a (303)
matematyka
2 b (204)
9 14:35-15:20 matematyka
3 c (206)
matematyka
7 c (202)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Gazda Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40 regionalizm
3 d (206)
4 09:50-10:35 historia
3 b (201)
5 10:45-11:30 historia
2 d (201)
historia
3 a (201)
historia
3 a (202)
historia
3 c (201)
6 11:45-12:30 regionalizm
3 a (201)
7 12:45-13:30 historia
3 b (202)
historia
2 d (202)
historia
3 d (204)
8 13:40-14:25 historia
2 a (202)
regionalizm
3 c (201)
historia
3 c (204)
historia
2 c (204)
godz.wych.
3 c (świetlica)
9 14:35-15:20 historia
2 c (202)
regionalizm
3 b (201)
historia
3 d (204)
historia
2 a (204)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Gazda Michał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
2 a (S2)
wf
3 a wf ch (Sg4)
2 08:00-08:45 wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
2 a (S2)
wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
2 a (S2)
3 08:55-09:40 wf
2 a (S2)
wf
3 a basen/1 (basen)
4 09:50-10:35 wf
2 a (S1)
wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
3 a basen/1 (basen)
5 10:45-11:30 wf
2 a (S1)
wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
2 a (Sg3)
wf
2 a basen/1 (basen)
6 11:45-12:30 wf
2 a (Sg3)
wf
3 a wf ch (Sg4)
wf
2 a basen/1 (basen)
7 12:45-13:30 wf
3 a wf ch (Sg4)
godz.wych.
2 a (201)
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Gazda-Niemczyk Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Grygierczyk Klaudia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30 plastyka
7 c (205)
plastyka
7 b (200)
7 12:45-13:30 plastyka
7 e (102)
plastyka
7 d (200)
8 13:40-14:25 plastyka
7 a (200)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne plastyczne (S1)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne plastyczne (303)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Harazin-Panol Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 doradztwo zawodowe
7 e (302) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
2 08:00-08:45 j.angielski
3 d j.ang gr1 (303)
doradztwo zawodowe
7 c (302) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
j.angielski
3 c j.ang gr1 (200)
3 08:55-09:40 j.angielski
3 b j.ang gr2 (200)
doradztwo zawodowe
7 a (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-05, 2017-10-03, 2017-10-31, 2017-11-28, 2017-12-26, 2018-01-23, 2018-02-20, 2018-03-20, 2018-04-17, 2018-05-15, 2018-06-12,
doradztwo zawodowe
7 b (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
j.angielski
3 d j.ang gr1 (200)
4 09:50-10:35 j.angielski
7 c (303)
j.angielski
2 d j.ang 2 (200)
doradztwo zawodowe
7 d (@) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-06, 2017-10-04, 2017-11-01, 2017-11-29, 2017-12-27, 2018-01-24, 2018-02-21, 2018-03-21, 2018-04-18, 2018-05-16, 2018-06-13,
j.angielski
7 c (204)
5 10:45-11:30 j.angielski
3 c j.ang gr1 (200)
j.angielski
7 c (205)
j.angielski
3 d j.ang gr1 (203)
6 11:45-12:30 j.angielski
3 b j.ang gr2 (200)
j.angielski
2 d j.ang 2 (203)
j.angielski
3 b j.ang gr2 (301)
7 12:45-13:30 j.angielski
2 d j.ang 2 (203)
j.angielski
3 c j.ang gr1 (301)
8 13:40-14:25 godz.wych.
3 b (202)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Hassny-Kłaput Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35 wf
3 a,c wf dz (Sg3)
wf
2 d wf dz (Sg3)
wf
2 d wf dz (Sg3)
5 10:45-11:30 wf
7 d (S2)
wf
3 a,c wf dz (Sg3)
wf
2 d wf dz (Sg3)
wf
2 d wf dz (Sg3)
6 11:45-12:30 wf
7 d (S2)
wf
7 d (S2)
wf
3 a,c wf dz (Sg3)
wf
3 b wf dz (Sg4)
7 12:45-13:30 wf
7 d (S2)
wf
3 b wf dz (Sg4)
wf
3 a,c wf dz (Sg3)
wf
3 b wf dz (Sg4)
8 13:40-14:25 wf
3 b wf dz (Sg4)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Jero Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 informatyka
2 a inf 2 (301)
informatyka
3 a inf 2 (301)
informatyka
7 e inf 1 (301)
2 08:00-08:45 informatyka
3 c inf 2 (301)
informatyka
3 b inf 1 (301)
informatyka
3 a inf 3 (301)
3 08:55-09:40 informatyka
3 d inf 1 (301)
informatyka
2 b,d inf 3 (301)
informatyka
3 d inf 2 (301)
4 09:50-10:35 informatyka
2 c inf 1 (301)
informatyka
2 c inf 2 (301)
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30 informatyka
2 d inf 1 (301)
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25 informatyka
2 d inf 2 (301)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Jodłowska Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 matematyka
2 a (303)
matematyka
2 d (303)
3 08:55-09:40 matematyka
2 a (204)
4 09:50-10:35 matematyka
2 d (204)
matematyka
3 d (302)
matematyka
2 a (303)
matematyka
3 d (302)
5 10:45-11:30 matematyka
3 d (204)
matematyka
3 d (204)
matematyka
7 d (102)
matematyka
7 d (302)
6 11:45-12:30 matematyka
2 d (303)
matematyka
3 d (204)
godz.wych.
7 e (200)
7 12:45-13:30 matematyka
7 e (102)
matematyka
2 a (302)
matematyka
7 e (102)
8 13:40-14:25 matematyka
7 d (102)
matematyka
7 e (102)
matematyka
2 d (303)
9 14:35-15:20 matematyka
7 d (102)
matematyka
7 e (303)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Kamieńska-Maniek Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 informatyka
3 b inf 3 (301)
j.niemiecki
2 c j.niem 2 (203)
3 08:55-09:40 j.niemiecki
7 e (302)
j.niemiecki
3 a j.niem gr1 (206)
j.niemiecki
3 c j.niem gr1 (203)
4 09:50-10:35 informatyka
3 c inf 1 (301)
informatyka
7 c inf 1 (301)
j.niemiecki
7 e (202)
5 10:45-11:30 j.niemiecki
7 d (301)
j.niemiecki
3 d j.niem gr1 (200)
j.niemiecki
3 b j.niem gr1 (301)
6 11:45-12:30 j.niemiecki
3 d j.niem gr1 (301)
j.niemiecki
3 b j.niem gr1 (203)
7 12:45-13:30 j.niemiecki
3 a j.niem gr1 (203)
j.niemiecki
7 d (301)
j.niemiecki
2 b j.niem 2 (203)
godz.wych.
2 d (205)
8 13:40-14:25 j.niemiecki
2 d j.niem 2 (200)
9 14:35-15:20 j.niemiecki
3 c j.niem gr1 (203)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Karwacka Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Kieloch Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 fizyka
2 a (202)
fizyka
2 d (202)
fizyka
2 b (202)
fizyka
2 a (202)
3 08:55-09:40 fizyka
2 d (202)
fizyka
2 b (202)
fizyka
2 c (202)
fizyka
2 c (202)
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Kudrys Wojciech - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50 wf
7 e wf chł (S1)
2 08:00-08:45 wf
7 e wf chł (S1)
wf
7 e wf chł (S1)
3 08:55-09:40 wf
7 e wf chł (S1)
4 09:50-10:35 wf
7 e wf chł (basen)
wf
2 b,d wf chł (S2)
wf
2 b,d wf chł (S2)
5 10:45-11:30 wf
7 e wf chł (basen)
wf
7 e (S2)
wf
2 b,d wf chł (S2)
wf
2 b,d wf chł (S2)
6 11:45-12:30 wf
2 c wf dz (Sg3)
wf
2 c wf dz (Sg3)
wf
7 e (S2)
wf
7 e (S2)
wf
3 b,d wf ch (Sg3)
7 12:45-13:30 wf
2 c wf dz (Sg3)
wf
2 c wf dz (Sg3)
wf
3 b,d wf ch (Sg3)
wf
7 e (S2)
wf
3 b,d wf ch (Sg3)
8 13:40-14:25 wf
3 b,d wf ch (Sg3)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Kulak Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.polski
2 b (302)
3 08:55-09:40 regionalizm
2 b (302)
4 09:50-10:35 regionalizm
2 d (206)
j.polski
7 d (200)
5 10:45-11:30 j.polski
2 b (205)
6 11:45-12:30 regionalizm
2 a (202)
7 12:45-13:30 j.polski
2 b (303)
regionalizm
2 c (205)
8 13:40-14:25 j.polski
2 b (303)
j.polski
7 d (303)
j.polski
7 d (102)
9 14:35-15:20 j.polski
7 d (303)
j.polski
7 d (200)
j.polski
2 b (202)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Kulik-Żołędziewska Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40 wf
7 c (S2)
wf
3 a basen/2 (basen)
4 09:50-10:35 wf
7 e wf dz (basen)
wf
3 c wf ch (S2)
wf
7 c (S2)
wf
3 a basen/2 (basen)
5 10:45-11:30 wf
7 e wf dz (basen)
wf
3 c wf ch (S2)
wf
2 a basen/2 (basen)
6 11:45-12:30 wf
2 c wf chł (Sg4)
wf
2 c wf chł (Sg4)
wf
3 c wf ch (S1)
wf
2 a basen/2 (basen)
7 12:45-13:30 wf
2 c wf chł (Sg4)
wf
2 c wf chł (Sg4)
wf
3 c wf ch (S1)
wf
7 c (S2)
8 13:40-14:25 wf
7 c (S2)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Małysiak Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35 wos
3 d (206)
5 10:45-11:30 wos
3 c (206)
6 11:45-12:30 wos
2 b (206)
7 12:45-13:30 wos
3 b (206)
8 13:40-14:25 wos
2 a (206)
wos
2 c (201)
9 14:35-15:20 wos
2 d (206)
wos
3 a (205)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Michałek-Piernik Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 chemia
7 a (201)
chemia
7 a (201)
3 08:55-09:40 chemia
2 b (201)
4 09:50-10:35 chemia
2 a (201)
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Muchacka Dagmara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35 chemia
3 b (201)
5 10:45-11:30 chemia
3 d (201)
6 11:45-12:30 chemia
2 d (201)
chemia
2 c (201)
chemia
7 d (201)
7 12:45-13:30 chemia
7 d (200)
chemia
7 c (201)
chemia
7 b (201)
8 13:40-14:25 chemia
3 c (201)
chemia
7 e (201)
chemia
7 e (201)
9 14:35-15:20 chemia
3 a (201)
chemia
7 b (201)
chemia
7 c (201)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Paluch Lucyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
2 d j.ang 1 (200)
j.angielski
2 b j.ang 2 (203)
j.angielski
3 b j.ang gr1 (102)
3 08:55-09:40 j.angielski
3 b j.ang gr1 (203)
j.angielski
3 a j.ang gr1 (203)
język angielski
7 a (102)
4 09:50-10:35 j.angielski
2 b j.ang 2 (203)
j.angielski
2 d j.ang 1 (203)
j.angielski
2 c j.ang 2 (203)
j.angielski
3 a j.ang gr1 (203)
5 10:45-11:30 język angielski
7 a (102)
j.angielski
2 c j.ang 2 (203)
j.angielski
2 c j.ang 2 (203)
6 11:45-12:30 j.angielski
3 b j.ang gr1 (203)
język angielski
7 a (102)
7 12:45-13:30 godz.wych.
2 c (204)
8 13:40-14:25 j.angielski
3 a j.ang gr1 (203)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne muzyczne (202)
j.angielski
2 d j.ang 1 (203)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne muzyczne (202)
j.angielski
2 b j.ang 2 (203)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Pietrasina Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40 religia
7 b (301)
religia
7 d (206)
4 09:50-10:35 religia
7 d (102)
religia
7 b (205)
5 10:45-11:30 religia
7 e (102)
religia
7 e (303)
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30 religia
7 a (301)
religia
7 a (102)
8 13:40-14:25 religia
7 c (204)
religia
7 c (205)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Pochopień Bernadeta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 religia
3 c (205)
3 08:55-09:40 religia
2 d (205)
4 09:50-10:35 religia
3 b (202)
religia
3 d (205)
5 10:45-11:30 religia
2 d (302)
6 11:45-12:30 religia
3 a (202)
religia
3 b (206)
religia
2 c (201)
7 12:45-13:30 religia
2 b (201)
religia
3 c (206)
religia
2 a (303)
8 13:40-14:25 religia
3 a (206)
religia
2 b (302)
religia
2 a (303)
9 14:35-15:20 religia
2 c (205)
religia
3 d (204)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Przewoźnik Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.polski
7 e (302)
historia
7 b (302)
j.polski
7 e (204)
historia
7 d (302)
3 08:55-09:40 historia
7 a (102)
j.polski
7 e (302)
historia
7 e (200)
j.polski
7 e (302)
historia
7 c (303)
4 09:50-10:35 historia
2 b (302)
historia
2 b (205)
historia
7 e (302)
regionalizm
7 c (303)
5 10:45-11:30 historia
7 c (302)
historia
7 a (303)
6 11:45-12:30 historia
7 d (200)
7 12:45-13:30 historia
7 b (200)
8 13:40-14:25 j.polski
7 e (102)
9 14:35-15:20 regionalizm
7 e (102)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Sierek Mirella - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 biologia
2 d (206)
biologia
7 e (206)
3 08:55-09:40 biologia
3 d (206)
biologia
7 d (102)
biologia
7 a (206)
4 09:50-10:35 biologia
2 c (206)
biologia
2 c (206)
biologia
7 b (200)
biologia
7 b (206)
5 10:45-11:30 biologia
2 b (206)
biologia
2 a (206)
biologia
7 c (206)
6 11:45-12:30 biologia
3 c (206)
biologia
2 b (206)
biologia
2 d (206)
7 12:45-13:30 biologia
2 a (206)
biologia
7 c (206)
biologia
3 a (206)
8 13:40-14:25 biologia
3 b (206)
godz.wych.
3 a (206)
9 14:35-15:20 biologia
7 e (206)
biologia
7 a (206)
biologia
7 d (206)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Skoczylas Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35 wf
2 b wf dz (S1)
wf
2 b wf dz (S1)
5 10:45-11:30 wf
7 a (S1)
wf
7 a (S1)
wf
2 b wf dz (S1)
wf
2 b wf dz (S1)
6 11:45-12:30 wf
7 b (S1)
wf
7 a (S1)
wf
7 a (S1)
wf
3 d wf dz (S1)
7 12:45-13:30 wf
7 b (S1)
wf
7 b (S1)
wf
3 d wf dz (S2)
wf
3 d wf dz (S1)
8 13:40-14:25 wf
7 b (S1)
wf
3 d wf dz (S2)
zaj.artysty
3 zajęcia artystyczne taneczne (S2)
9 14:35-15:20 zaj.artysty
2 zajęcia artystyczne taneczne (Sg3)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Świerkot Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30 muzyka
7 b (102)
muzyka
7 c (302)
informatyka
2 b inf 1 (301)
7 12:45-13:30 informatyka
7 a inf 1 (301)
muzyka
7 e (102)
informatyka
2 b inf 2 (301)
godz.wych.
2 b (202)
8 13:40-14:25 informatyka
7 b inf 2 (301)
muzyka
7 d (301)
muzyka
7 a (102)
informatyka
7 b inf 1 (301)
9 14:35-15:20 informatyka
3 b inf 2 (301)
informatyka
7 e inf 2 (301)
informatyka
7 a inf 2 (301)
informatyka
7 d inf 2 (301)
informatyka
2 a,c inf 3 (301)
10 15:30-16:15 informatyka
3 c inf 3 (301)
informatyka
7 c inf 2 (301)
informatyka
7 d inf 1 (301)
informatyka
3 d inf 3 (301)

Nauczyciel Wiewiórska Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Zeman Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 matematyka
7 a (303)
matematyka
7 b (303)
3 08:55-09:40 matematyka
7 b (303)
matematyka
2 c (303)
matematyka
3 b (303)
4 09:50-10:35 matematyka
7 b (303)
matematyka
3 b (303)
5 10:45-11:30 matematyka
2 c (303)
matematyka
3 b (303)
matematyka
2 c (303)
matematyka
7 a (200)
6 11:45-12:30 matematyka
3 b (303)
matematyka
2 c (303)
godz.wych.
7 b (303)
7 12:45-13:30 matematyka
7 a (303)
matematyka
7 a (303)
8 13:40-14:25 matematyka
7 b (200)
9 14:35-15:20 matematyka
3 b (303)
10 15:30-16:15

Nauczyciel Zielińska Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45
3 08:55-09:40
4 09:50-10:35
5 10:45-11:30
6 11:45-12:30
7 12:45-13:30
8 13:40-14:25
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Nauczyciel Żaczek-Gwizdoń Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:05-07:50
2 08:00-08:45 j.angielski
3 d j.ang gr2 (206)
j.angielski
3 d j.ang gr2 (102)
j.angielski
3 c j.ang gr2 (202)
j.angielski
2 c j.ang 1 (200)
3 08:55-09:40 j.angielski
3 a j.ang gr2 (200)
j.angielski
3 d j.ang gr2 (203)
j.angielski
2 a (201)
4 09:50-10:35 j.angielski
2 b j.ang 1 (200)
j.angielski
2 a (204)
j.angielski
3 a j.ang gr2 (200)
5 10:45-11:30 j.angielski
3 c j.ang gr2 (203)
j.angielski
2 c j.ang 1 (200)
6 11:45-12:30 j.angielski
2 a (204)
j.angielski
2 b j.ang 1 (203)
7 12:45-13:30 j.angielski
2 b j.ang 1 (203)
j.angielski
3 c j.ang gr2 (203)
8 13:40-14:25 j.angielski
3 a j.ang gr2 (200)
j.angielski
2 c j.ang 1 (203)
godz.wych.
3 d (205)
9 14:35-15:20
10 15:30-16:15

Dziennik Klasa 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
zajęcia komputerowe
Karwacka J. (301)
1 zajęcia komputerowe a
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
10:45-11:30
j.angielski
Fura K. (304)
11:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
08:00-08:45
zajęcia komputerowe
Karwacka J. (301)
1 zajęcia komputerowe b
08:55-09:40
j.angielski
Fura K. (304)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
10:45-11:30
religia
Pochopień B. (304)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)
11:45-12:30
religia
Pochopień B. (304)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Karwacka J. (304)